Oferta naszej firmy, to szeroki zakres usług stolarskich, począwszy od budowania domów z bali, przez wykonywanie konstrukcji drewnianych, aż po wykończenia wnętrz w drewnie.

Każda nasza realizacja powstaje z pasji tworzenia w drewnie, dzięki czemu produkty finalne naszej pracy zachwycają idealnym wykończeniem, wyczuciem stylu oraz nowoczesnym designem. Nasze projekty opierają się na znajomości nieograniczonych możliwości drewna co pozwala nam przekraczać granice w budowaniu i projektowaniu.

Domy z drewna
Dzięki temu, że drewno posiada niepowtarzalny klimat każdy wykonany przez nas dom będzie miał swój indywidualny charakter. Charakter, który stanowi kompilację trendów, Państwa wymagań oraz naszej znajomości budownictwa. Decydując się na pracę z nami mogą Państwo liczyć na zminimalizowanie kosztów budowy przy jednoczesny zachowaniu nawet najmniejszych detali, które podkreślają niezwykły klimat domu drewna. (czytaj więcej)

Stylowe wnętrza
Drewno to materiał, który cieszy się niegasnącym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości. Z jednej strony to wytrzymałość, ale drugiej charakterystyczny styl. Ciepłe, wygodne, oryginalne wnętrza wykonane z drewna sprawiają, że każdy dom nabiera nie tylko niepowtarzalnego klimatu, ale również daje poczucie przytulności.
Wnętrze jest zawsze odbiciem swojego właściciela. To, dlatego warto zadbać o jego wygląd stawiając na ponadczasowe elementy drewniane łączące wiele stylów oraz oczekiwań. (czytaj więcej)

Konstrukcje nietypowe
Na życzenie naszych klientów zajmujemy się również produkcją nietypowych konstrukcji i elementów z drewna, które nie są dostępne żadnym sklepie. Tworzymy je na podstawie Państwa wytycznych, dzięki czemu w całości odpowiadają one wymaganiom obiektów oraz Was – ich właścicieli. Nie boimy się żadnych wyzwań, dzięki temu tylko u nas mogą Państwo liczyć na kompleksową ofertę. (czytaj więcej)

 
 
 
 
 
 

budujemy domy zgodnie
z tradycyjnymi technologiami, sprawdzonymi przez
wiele pokoleń...

czytaj więcej...

 
 

zrealizowaliśmy wiele projektów
w różnych stylach, od renowacji obiektów zabytkowych
po nowoczesne designy...

czytaj więcej...

 
 

dla nas konstrukcja nietypowa to produkt, którego nie znajdziesz
w żadnym sklepie, którego trzeba wykonać na zamówienie...

czytaj więcej...

 

tel. 33 853 62 02
tel. kom. 602 324 209
e-mail: kontakt@stolpast.pl
 
 

WWW Design 2012-2013. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie i pozycjonowanie stron - Spider Design.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.